Bollywood Finance Sports Technology Andhra Tamilnadu Karnataka Kerala  
search
India Everyday Videos
         
india everyday videos

llakaj videos

llakaj videos
    Turn On Safe Search

Llakaj Agron Greqi ne emisionin Ta Kardasians 29-10-2014 Llakaj Agron Greqi ne emisionin Ta Kardasians 29-10-2014
Agron Llakaj nje intervist jasht trojeve Shqiptare.

Duration : 00:22:01     Views : 1582     By : XaXm0A9bP8UmR4-62ItRUQ     Added : 02 November 2014

Agron Llakaj Ta Kardasians 29-10-2014 Agron Llakaj Ta Kardasians 29-10-2014
Agron Llakaj ne emisionin Grek "Ta Kardasians" Ant1 Tv.

Duration : 00:22:01     Views : 4315     By : p3OiVY8m1J2JNBKEDT9MAQ     Added : 02 November 2014

Agron Llakaj në emisionin Ta Kardasians te ANT1 ne Greqi 29 Tetor 2014 Agron Llakaj në emisionin Ta Kardasians te ANT1 ne Greqi 29 Tetor 2014
http://albanians.gr Emisioni grek ku u shfaq aktori dhe prezantuesi Agron Llakaj.

Duration : 01:25:21     Views : 15890     By : AlbaniansTV     Added : 01 November 2014

Agron Llakaj në emisionin Ta Kardasians te ANT1 ne Greqi - 29 10 2014 Agron Llakaj në emisionin Ta Kardasians te ANT1 ne Greqi - 29 10 2014
Llakaj në Greqi ne ANT1 ne emisionin Ta Kardasians, Ο Αγρον Λακαι στoν ΑΝΤ1 - ΤΑ Κ...

Duration : 01:25:21     Views : 8096     By : NlL5UgGwTPp8jRwGfh0LtQ     Added : 01 November 2014

Llakaj “show” në Greqi - News, Lajme - Vizion Plus Llakaj “show” në Greqi - News, Lajme - Vizion Plus
http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/Viz...

Duration : 00:03:06     Views : 5550     By : VizionPlusAlbania     Added : 31 October 2014

LLAKAJ “SHOW” NE GREQI,HUMORISTI SHQIPTARI FTUAR NE EMISIONIN SATIRIK TE “ATN1” LAJM LLAKAJ “SHOW” NE GREQI,HUMORISTI SHQIPTARI FTUAR NE EMISIONIN SATIRIK TE “ATN1” LAJM
7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv https://ww...

Duration : 00:02:26     Views : 508     By : TringNews7     Added : 31 October 2014

SUPER SFIDA AGRON LLAKAJ vs DONAT QOSJA Top Top SUPER SFIDA AGRON LLAKAJ vs DONAT QOSJA Top Top
https://www.facebook.com/supersfida https://www.youtube.com/user/supersfida/ http:...

Duration : 00:12:04     Views : 7631     By : granitiks     Added : 23 October 2014

Agim Hushi dhe Agron Llakaj   O Sole Mio   Show Humor   Vizion Plus Agim Hushi dhe Agron Llakaj O Sole Mio Show Humor Vizion Plus


Duration : 00:04:53     Views : 129     By : zzQYgM_-OiHZlJnU1ikbiQ     Added : 11 July 2014

Thesari i Ali Pashe Tepelenes - Derr Brothers Group - Agron Llakaj dhe Agim Bajko Thesari i Ali Pashe Tepelenes - Derr Brothers Group - Agron Llakaj dhe Agim Bajko


Duration : 00:11:56     Views : 706     By : NUOQRcgDd-mNG1fKlWIJ_w     Added : 05 June 2014

Lek Dukagjini - Derr Brothers Group - Agim Bajko & Agron Llakaj Lek Dukagjini - Derr Brothers Group - Agim Bajko & Agron Llakaj


Duration : 00:13:54     Views : 1221     By : NUOQRcgDd-mNG1fKlWIJ_w     Added : 04 June 2014

Ylli Baka & Agron Llakaj Ylli Baka & Agron Llakaj
He creado este vídeo con el Editor de vídeo de YouTube (http://www.youtube.com/edi...

Duration : 00:06:48     Views : 109     By : _g-AXydiabglBeEOCj8Odg     Added : 28 May 2014

Agron Llakaj, i ftuari special në Natë me Xhaxhiun Agron Llakaj, i ftuari special në Natë me Xhaxhiun
Per me shume video dhe lajme klikoni Balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare....

Duration : 00:02:48     Views : 1683     By : VideoBalkanWeb     Added : 17 May 2014

folna moj gryka tu zente Beqir Llakaj folna moj gryka tu zente Beqir Llakaj
folna moj gryka tu zente Beqir Llakaj.

Duration : 00:02:28     Views : 571     By : gIFeqhrw_YLN12c1vvfeLg     Added : 17 February 2014

Shqiperia ( Tirona ) Agron Llakaj Shqiperia ( Tirona ) Agron Llakaj
Kenge gjate nje episodi te portokallise.

Duration : 00:03:21     Views : 1154     By : dikuboy     Added : 07 February 2014

Presidenti dhe kleriku i larte - Agim Bajko dhe Agron Llakaj - Humor Presidenti dhe kleriku i larte - Agim Bajko dhe Agron Llakaj - Humor


Duration : 00:12:30     Views : 606     By : NUOQRcgDd-mNG1fKlWIJ_w     Added : 31 January 2014
india everyday videos