Bollywood Finance Sports Technology Andhra Tamilnadu Karnataka Kerala  
search
India Everyday Videos
         
india everyday videos

Spitali videos

Spitali videos
    Turn Off Safe Search

SPITALI SALUS KRONIKE             M5 T1 SPITALI SALUS KRONIKE M5 T1


Duration : 00:02:15     Views : 184     By : abcalbanian     Added : 31 January 2014

Spitali Bahceci Spitali Bahceci
"Spitali bahceci" "IVF german" "infertiliteti" "fertilizimi" "fertilizimi in vitro...

Duration : 00:00:36     Views : 12582     By : spitalibahceci     Added : 01 December 2011

Vikendi RTK 14 - Live nga QKUKU (Spitali) Vikendi RTK 14 - Live nga QKUKU (Spitali)
Vikendi RTK 14 - Live nga QKUKU (Spitali)

Duration : 00:07:24     Views : 4904     By : RTKvikendi     Added : 08 April 2013

Qendra e fertilitetit dhe shëndetit të gruas në Spitali Amerikan unike në Ballkan - TV Klan Qendra e fertilitetit dhe shëndetit të gruas në Spitali Amerikan unike në Ballkan - TV Klan


Duration : 00:02:29     Views : 3086     By : spitaliamerikan     Added : 13 January 2012

Mihaj: Spitali ushtarak më popullori në Shqipëri Mihaj: Spitali ushtarak më popullori në Shqipëri
Realizoi: Mira Shkurta / Edmond Prifti.

Duration : 00:02:43     Views : 3093     By : AlbanianTelegraphic     Added : 15 July 2010

Transplanti i melcise per here te pare ne Shqiperi - Spitali Amerikan Transplanti i melcise per here te pare ne Shqiperi - Spitali Amerikan


Duration : 00:02:41     Views : 5695     By : spitaliamerikan     Added : 22 June 2011

SPITALI AMERIKAN ABCNews 21 Shkurt 2014 SPITALI AMERIKAN ABCNews 21 Shkurt 2014
ABCNews 21 Shkurt 2014.

Duration : 00:02:24     Views : 102     By : abcalbanian     Added : 21 February 2014

Nderhyrje Perkutane ne Zemer - Spitali Amerikan Nderhyrje Perkutane ne Zemer - Spitali Amerikan


Duration : 00:03:07     Views : 2802     By : spitaliamerikan     Added : 30 December 2011

Bulqizë, spitali në gjëndje të mjeruar. Bulqizë, spitali në gjëndje të mjeruar.


Duration : 00:03:23     Views : 83     By : ChannelOneAl     Added : 02 August 2013

Njihni zemrën tuaj! Spitali Amerikan - Klinika 24 Njihni zemrën tuaj! Spitali Amerikan - Klinika 24


Duration : 00:55:42     Views : 502     By : spitaliamerikan     Added : 19 December 2013

Pasdite ne Klan - American Eye Center - Spitali Amerikan Pasdite ne Klan - American Eye Center - Spitali Amerikan


Duration : 00:38:19     Views : 2557     By : spitaliamerikan     Added : 22 June 2012

Hernia Diskale, Spitali Amerikan - Klinika 24 - News 24 Hernia Diskale, Spitali Amerikan - Klinika 24 - News 24
I created this video with the YouTube Video Editor (http://www.youtube.com/editor)

Duration : 01:01:17     Views : 646     By : spitaliamerikan     Added : 23 October 2013

Ish-Spitali Ushtarak, në gjendje të mjeruar - News, Lajme - Vizion Plus Ish-Spitali Ushtarak, në gjendje të mjeruar - News, Lajme - Vizion Plus
http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/Viz...

Duration : 00:02:40     Views : 404     By : VizionPlusAlbania     Added : 28 October 2013

Spitali Amerikan - Nderhyrja e rralle ne mushkeri - TV Klan Spitali Amerikan - Nderhyrja e rralle ne mushkeri - TV Klan


Duration : 00:02:25     Views : 1397     By : spitaliamerikan     Added : 06 March 2013

SPITALI AMERIKAN LINDJA 55 VJECARJA..REAL RTV SPITALI AMERIKAN LINDJA 55 VJECARJA..REAL RTV


Duration : 00:03:05     Views : 352     By : REALVlore     Added : 21 May 2013

Spitali i Gostivarit Spitali i Gostivarit
Spitali i Gostivarit.

Duration : 00:03:10     Views : 246     By : WoWstudio100     Added : 21 February 2013

Me Zemër në Dorë Exclusive, pjesa e dytë - Top Channel TV - Spitali Amerikan Me Zemër në Dorë Exclusive, pjesa e dytë - Top Channel TV - Spitali Amerikan


Duration : 00:10:35     Views : 1852     By : spitaliamerikan     Added : 19 October 2012

SPITALI I PESHKOPISE ME SKANER ABC NEWS 29 SHTATOR SPITALI I PESHKOPISE ME SKANER ABC NEWS 29 SHTATOR
ABC NEWS 29 SHTATOR.

Duration : 00:01:10     Views : 298     By : abcalbanian     Added : 29 September 2012

Del nga spitali, gjen dikë tjetër në shtëpi - KLANKOSOVA.tv Del nga spitali, gjen dikë tjetër në shtëpi - KLANKOSOVA.tv


Duration : 00:01:27     Views : 6390     By : KlanKosovaOfficial     Added : 24 March 2014

Spitali Salus Tirana - video spot nr.2 Spitali Salus Tirana - video spot nr.2
SALUS Spitali Multispecialistik Mjekёsor Kirurgjikal italo-shqiptar - Tiranё http:...

Duration : 00:00:34     Views : 1785     By : SalusTirana     Added : 25 October 2012

Spitali Rajonal i Shkodrës Spitali Rajonal i Shkodrës
Në Shkodër është në përfundim rikonstruktimi i plotë i një Spitali Rajonal për gji...

Duration : 00:03:47     Views : 374     By : zeriamerikes     Added : 09 August 2012

SPITALI PSIKIATRIK, PANAIR ME PUNIMT E TE SEMUREVE SPITALI PSIKIATRIK, PANAIR ME PUNIMT E TE SEMUREVE
LAJME 11.10.2013.

Duration : 00:02:17     Views : 52     By : TelevizioniSkampa1     Added : 12 October 2013

5 Vite Spitali Amerikan - Top News 5 Vite Spitali Amerikan - Top News


Duration : 00:07:01     Views : 3311     By : spitaliamerikan     Added : 16 December 2011

Transplanti i 55-te i veshkes - Spitali Amerikan Transplanti i 55-te i veshkes - Spitali Amerikan


Duration : 00:04:21     Views : 2456     By : spitaliamerikan     Added : 20 July 2011

Vizioni I Pasdites - Si funksionon Spitali Hygeia - 31 Mars 2014 - Show - Vizion Plus Vizioni I Pasdites - Si funksionon Spitali Hygeia - 31 Mars 2014 - Show - Vizion Plus
http://www.vizionplus.tv https://www.facebook.com/vizioniipasdites https://faceboo...

Duration : 00:59:51     Views : 248     By : VizionPlusAlbania     Added : 31 March 2014

SpitaliZemres SpitaliZemres


Duration : 00:03:24     Views : 196     By : 9Rme9qW0tibcwTxXn-QPOw     Added : 16 May 2013

Konferenca e Gjinekologjise - Spitali Amerikan Konferenca e Gjinekologjise - Spitali Amerikan


Duration : 00:03:57     Views : 519     By : spitaliamerikan     Added : 16 December 2011

Spitali INTERNATIONAL I Kosoves Spitali INTERNATIONAL I Kosoves
Spitali. Turk ne Kosove Spitali i Zemres..

Duration : 00:01:05     Views : 714     By : adhurimgashi     Added : 12 July 2013

SPITALI I DURRESIT MUNGON SKANERI DHE REZONANCA, PACIENTET NE RREZIK LAJM SPITALI I DURRESIT MUNGON SKANERI DHE REZONANCA, PACIENTET NE RREZIK LAJM
7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv https://ww...

Duration : 00:01:44     Views : 78     By : TringNews7     Added : 21 October 2013

REAGON SPITALI I KAVAJES ABCNews 21 Shkurt REAGON SPITALI I KAVAJES ABCNews 21 Shkurt
ABCNews 21 Shkurt.

Duration : 00:03:39     Views : 80     By : abcalbanian     Added : 21 February 2013
india everyday videos

About Us - Disclaimer - Privacy Policy - Contact Us - © Copyrights & Disclaimer. All Rights Reserved.
facebook   twitter