Bollywood Finance Sports Technology Andhra Tamilnadu Karnataka Kerala  
search
India Everyday Videos
         
india everyday videos

Prishtina videos

Prishtina videos
    Turn Off Safe Search

08 Dj Mega   Mergim Rama   STUDIO PRISHTINA reklama 08 Dj Mega Mergim Rama STUDIO PRISHTINA reklama


Duration : 00:00:20     Views :     By : d7pnupkH1F2ZjmiYKpi_UA     Added : 18 December 2014

Promo SUPER SFIDA Tirana vs Prishtina Promo SUPER SFIDA Tirana vs Prishtina
https://www.facebook.com/supersfida.

Duration : 00:01:39     Views : 715     By : supersfida     Added : 18 December 2014

A do të dekorohet Prishtina A do të dekorohet Prishtina
Shpend Ahmetin i Prishtinës po akuzohet se nuk po bene asgje per te dekoruar qytet...

Duration : 00:01:34     Views : 1014     By : KlanKosovaOfficial     Added : 16 December 2014

Ylli vs Prishtina Ylli vs Prishtina


Duration : 01:15:05     Views : 1     By : d_uyVacr0LdobWgtsu9PpQ     Added : 15 December 2014

Presheva me sytë nga Prishtina - News, Lajme - Vizion Plus Presheva me sytë nga Prishtina - News, Lajme - Vizion Plus
http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/Viz...

Duration : 00:01:29     Views : 97     By : VizionPlusAlbania     Added : 14 December 2014

Prishtina International Airport Prishtina International Airport 'Adem Jashari'


Duration : 00:02:41     Views : 5     By : kosovalive360     Added : 12 December 2014

Prishtina Me Tirane Prishtina Me Tirane
Prishtina Me Tirane Daim Lala ℗ OnAir Music Released on: 2014-12-07 Author: Vizion...

Duration : 00:03:38     Views :     By : ThUpINg-JADDOHdkz_4-jw     Added : 09 December 2014

KB TREPÇA vs KB SIGAL PRISHTINA 79-92  (07-12-2014) KB TREPÇA vs KB SIGAL PRISHTINA 79-92 (07-12-2014)
Qereku 1 : Trepca 21 - 25 Prishtina Qereku 2 : Trepca 44 - 46 Prishtina Qereku 3 :...

Duration : 01:06:23     Views : 250     By : CAjwchoB3OC7oXP0JIuvrA     Added : 09 December 2014

Tot sandor 4 vs 10 Klient Prishtina open final 9 pool Tot sandor 4 vs 10 Klient Prishtina open final 9 pool
FACEBOOK / https://www.facebook.com/pages/Funny-VideoS-%E3%83%83/1429291824005889.

Duration : 00:05:06     Views : 49     By : funnyinteresting1     Added : 08 December 2014

BASKETBOLL, VLLAZNIA- SIGAL PRISHTINA TË MARTEN BASKETBOLL, VLLAZNIA- SIGAL PRISHTINA TË MARTEN


Duration : 00:02:06     Views : 65     By : starplustvshkoder     Added : 08 December 2014

Prishtina International Airport Adem Jashari - The Movie (Part II) Prishtina International Airport Adem Jashari - The Movie (Part II)
Client: Limak Group Agency: Paper Communications Production: Kube Studios #Paper |...

Duration : 00:02:41     Views : 13161     By : PaperAgency     Added : 07 December 2014

F.C. Prishtina vs. F.C. Sutjeska 3:1 dhe F.C. Prishtina vs. Partizan F.C. F.C. Prishtina vs. F.C. Sutjeska 3:1 dhe F.C. Prishtina vs. Partizan F.C.
Prishtina vs. Sutjeska 3:1 Prishtina vs. Partizan 1:0.

Duration : 02:00:25     Views : 76     By : EOSF7hxzwRdxchD6OaCNtA     Added : 06 December 2014

OVS italian fashion & RENOshoes në Prishtina Fashion Night ( Vjeshtë - Dimër ) 2014 OVS italian fashion & RENOshoes në Prishtina Fashion Night ( Vjeshtë - Dimër ) 2014
"Gorenje Department Store" - Prishtinë - Mitrovicë - Prizren - Gjilan Facebook - w...

Duration : 00:05:38     Views : 45     By : gorenjeks     Added : 06 December 2014

KB KASTRIOTI   SIGAL PRISHTINA KB KASTRIOTI SIGAL PRISHTINA


Duration : 01:18:06     Views : 82     By : TVTEMA50     Added : 05 December 2014

Kosova, Prishtina, the new mosque Kosova, Prishtina, the new mosque
Objekti në fjalë është punim, temë diplome. nga një student i UBT-së...

Duration : 00:12:11     Views : 61     By : LGSNCx2DxFXijBiQIrxcaw     Added : 03 December 2014
india everyday videos