Bollywood Finance Sports Technology Andhra Tamilnadu Karnataka Kerala  
search
India Everyday Videos
         
india everyday videos

Masakra ne Kosovë videos

Masakra ne Kosovë videos
    Turn Off Safe Search

Lufta në Kosovë - Operacioni SHIGJETA Lufta në Kosovë - Operacioni SHIGJETA
Pajme dhe përmbledhje nga operacioni SHITJETA gjatë Luftës në Kosovë 1998-99.

Duration : 00:09:57     Views : 439     By : Kosovaelire98     Added : 08 February 2014

Lufta ne Kosove 1999 Lufta ne Kosove 1999


Duration : 00:03:16     Views : 478     By : iseninatyran     Added : 23 October 2011

LUFTA NE KOSOVE 6eQ uz8U LUFTA NE KOSOVE 6eQ uz8U


Duration : 00:10:14     Views : 1264     By : Burimproi1     Added : 07 July 2011

Masakra e Kralanit, Prill 1999.mp4 Masakra e Kralanit, Prill 1999.mp4
Krimet serbe në Kosovë. Në këtë video, përvjetori i Masakrës në Kralan, transmetua...

Duration : 00:01:47     Views : 372     By : horizonti100     Added : 05 April 2012

Lufta ne Kosov Lufta ne Kosov


Duration : 00:07:33     Views : 909     By : HbvO5pURsB_q1Er-UqjutQ     Added : 27 May 2012

Në vigjile të masakrës sërbe në Studime dhe masakrat tjera Në vigjile të masakrës sërbe në Studime dhe masakrat tjera
Përkujtohet Dita e dhembjes së madhe në Studime - 1/2 Maj 2011 Vushtrri Mbulimi i ...

Duration : 00:03:25     Views : 4541     By : Vushtrria2008     Added : 03 May 2011

Masakra serbe në Qyshk Masakra serbe në Qyshk


Duration : 00:01:46     Views : 1900     By : PejaQyshku     Added : 03 March 2011

Masakra në Itali, thirrja telefonike e pashpresë e njërës prej vajzave Masakra në Itali, thirrja telefonike e pashpresë e njërës prej vajzave


Duration : 00:03:17     Views : 2700     By : VideoBalkanWeb     Added : 10 March 2014

Masakra në plazhin e Vlorës - Top Channel Albania - News - Lajme Masakra në plazhin e Vlorës - Top Channel Albania - News - Lajme
Policia e Vlores shoqëroi 55 persona për të zbardhur të vërtetën e ngjarjes tragji...

Duration : 00:01:33     Views : 7544     By : TopChannelAlbania     Added : 29 July 2013

Dita e te Zhdukurve ne Kosove Dita e te Zhdukurve ne Kosove
Kosova shenon Diten e Personave te Zhdukur, ndersa numeron rreth 1907 persona te z...

Duration : 00:02:11     Views : 633     By : zeriamerikes     Added : 27 April 2009

MASAKRA NE KINE QUHET AKTI TERRORIST NGA AUTORITETET DHE FAJSOHEN UJGURET LAJM MASAKRA NE KINE QUHET AKTI TERRORIST NGA AUTORITETET DHE FAJSOHEN UJGURET LAJM
7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv https://ww...

Duration : 00:00:39     Views : 80     By : TringNews7     Added : 03 March 2014

Lufta kunder duhanit ne Shqiperi - Wake Up Top Channel Lufta kunder duhanit ne Shqiperi - Wake Up Top Channel
Lufta kunder duhanit ne Shqiperi - "Wake Up" Top Channel.

Duration : 00:10:06     Views : 64     By : G60SiDevVqSv-fIkcK7O3g     Added : 04 September 2012

Shtëpia luksoze në Gërmi Shtëpia luksoze në Gërmi
Shtepi luksoze në Gërmi, Kosovë.

Duration : 00:10:12     Views : 3666     By : pacollinigeria     Added : 02 March 2014

Lufta e Kosovës- Rakovinë Demjan Gjakovë 25 Janar 1999 Lufta e Kosovës- Rakovinë Demjan Gjakovë 25 Janar 1999


Duration : 00:01:45     Views : 278     By : MrAntari82     Added : 02 March 2014

Krishlindjet ne Kosove Krishlindjet ne Kosove
Krishlindjet ne Kosove.

Duration : 00:01:53     Views : 3872     By : zeriamerikes     Added : 25 December 2008

Ngacmim Seksual ne Kosove - News, Lajme - Kanali 7 Ngacmim Seksual ne Kosove - News, Lajme - Kanali 7
http://www.tring.tv/7news/ https://www.facebook.com/Tringnews7.

Duration : 00:01:05     Views : 1156     By : TringNews7     Added : 30 August 2013

Marrëveshja Kosovë-Serbi, Shqipëria përfitime në sektorin ekonomik Marrëveshja Kosovë-Serbi, Shqipëria përfitime në sektorin ekonomik
Vizitoni www.oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.

Duration : 00:01:52     Views : 32     By : rtvoranews1     Added : 04 July 2013

RIVARROSEN ESHTRAT CEREMONI MORTORE NE KRUSHE DHE NE SUHAREKE TE KOSOVES LAJM RIVARROSEN ESHTRAT CEREMONI MORTORE NE KRUSHE DHE NE SUHAREKE TE KOSOVES LAJM
7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv https://ww...

Duration : 00:01:52     Views : 47     By : TringNews7     Added : 27 March 2014

A1 Report - Mbledhja e qeverive të Kosovës e Shqipërisë në Prizren, ja axhenda A1 Report - Mbledhja e qeverive të Kosovës e Shqipërisë në Prizren, ja axhenda
TIRANË - Zbardhet axhenda e mbledhjes së përbashkët mes qeverisë së Kosovës dhe Sh...

Duration : 00:02:31     Views : 447     By : shqiptarjatv     Added : 10 January 2014

Përkujtohet masakra e Hormovës  - Top Channel Albania - News - Lajme Përkujtohet masakra e Hormovës - Top Channel Albania - News - Lajme
Forumi 'Djemtë e Gjirokastrës' dhe banorë të Hormovës në Tepelenë kanë protestuar ...

Duration : 00:01:38     Views : 701     By : TopChannelAlbania     Added : 17 February 2014

Masakra e Qyshkut, jepen dënimet - Top Channel Albania - News - Lajme Masakra e Qyshkut, jepen dënimet - Top Channel Albania - News - Lajme
Masakra e Qyshkut ndodhi në Maj të vitit 1999 dhe në të janë përfshirë edhe masakr...

Duration : 00:02:51     Views : 920     By : TopChannelAlbania     Added : 11 February 2014

Qeveria e Serbise mban zgjedhje ne Kosove Qeveria e Serbise mban zgjedhje ne Kosove
Qeveria e Serbise mban zgjedhje ne Kosove.

Duration : 00:02:24     Views : 518     By : zeriamerikes     Added : 16 August 2009

Opozita kerkon zgjedhje ne Kosove Opozita kerkon zgjedhje ne Kosove
Kundershtohet vendimi i presidentit Sejdiu per mbajtjen e zgjedhjeve ne vitin 2011...

Duration : 00:03:52     Views : 2910     By : zeriamerikes     Added : 22 January 2009

bora e fundit ne kosove.AVI bora e fundit ne kosove.AVI
bora ne kosove.

Duration : 00:01:18     Views : 2281     By : MrMegadede84     Added : 04 February 2012

Rasmusen në Kosovë Rasmusen në Kosovë
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Anders Fogh Rasmussen, tha sot në Prishtinë se ...

Duration : 00:03:07     Views : 266     By : zeriamerikes     Added : 13 August 2009

STEFAN FULE NE KOSOVE ABC NEWS 12 TETOR STEFAN FULE NE KOSOVE ABC NEWS 12 TETOR
ABC NEWS 12 TETOR.

Duration : 00:01:30     Views : 23     By : abcalbanian     Added : 12 October 2012

Shkalla e dhunes ndaj gruas ne Kosove Shkalla e dhunes ndaj gruas ne Kosove


Duration : 00:03:27     Views : 4633     By : zeriamerikes     Added : 23 October 2009

MASAKRA NE LIEZH-GJENDET NJE TJETER VIKTIME NE SHTEPINE E VRASESIT MASAKRA NE LIEZH-GJENDET NJE TJETER VIKTIME NE SHTEPINE E VRASESIT


Duration : 00:01:57     Views : 23     By : KANALI7TRING     Added : 14 December 2011

GJAKMARRJA SHQIPTARE-FENOMENI ESHTE I PERHAPUR MJAFT EDHE NE KOSOVE GJAKMARRJA SHQIPTARE-FENOMENI ESHTE I PERHAPUR MJAFT EDHE NE KOSOVE


Duration : 00:04:36     Views : 60     By : KANALI7TRING     Added : 26 December 2011

DELL AKUZON BASHKESIA NDERKOMBETARE DESHTOI NE KOSOVE LAJM DELL AKUZON BASHKESIA NDERKOMBETARE DESHTOI NE KOSOVE LAJM


Duration : 00:01:15     Views : 11     By : KANALI7TRING     Added : 01 November 2011
india everyday videos

About Us - Disclaimer - Privacy Policy - Contact Us - © Copyrights & Disclaimer. All Rights Reserved.
facebook   twitter