Bollywood Finance Sports Technology Andhra Tamilnadu Karnataka Kerala  
search
India Everyday Videos
         
india everyday videos

Kukes videos

Kukes videos
    Turn Off Safe Search

A1 Report - Haxhinasto-Mujota, rruga Durres-Kukes me koncesion A1 Report - Haxhinasto-Mujota, rruga Durres-Kukes me koncesion
Rruga Durrës-Kukës, një nga investimet më të kushtueshme në vend, përballet me pro...

Duration : 00:01:54     Views : 29     By : shqiptarjatv     Added : 27 January 2014

AKSIDENTI NE KUKES AKSIDENTI NE KUKES
Vizitoni www.oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.

Duration : 00:01:26     Views : 1503     By : rtvoranews1     Added : 24 December 2012

VIZION PLUS - REZULTATI I KOMUNES TERTHORE KUKES.wmv VIZION PLUS - REZULTATI I KOMUNES TERTHORE KUKES.wmv


Duration : 00:01:11     Views : 893     By : kushtha     Added : 11 May 2011

Kukës, plagoset me armë kryetari i degës së PD-së në fshatin Shtiqen Kukës, plagoset me armë kryetari i degës së PD-së në fshatin Shtiqen
Vizitoni www.oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.

Duration : 00:01:32     Views : 339     By : rtvoranews1     Added : 23 May 2013

GoPro H3BE Północna Albania droga Kukes Fierze GoPro H3BE Północna Albania droga Kukes Fierze
Ford Focus I na dachu GOPRO HERO 3 BLACK EDITION program SONY VEGAS PRO 10 muzyka ...

Duration : 00:06:30     Views : 238     By : 9Lrn4tGtz5IIAy_0quEd6A     Added : 24 August 2013

KUKES PESHKOPI KRONIKE ABC NEWS 5 QERSHOR KUKES PESHKOPI KRONIKE ABC NEWS 5 QERSHOR
ABC NEWS 5 QERSHOR.

Duration : 00:02:01     Views : 485     By : abcalbanian     Added : 05 June 2012

Rama takime në Kukës dhe Rrëshen: Mos luani me tezën e ndarjes veri-jug Rama takime në Kukës dhe Rrëshen: Mos luani me tezën e ndarjes veri-jug
Vizitoni www.oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.

Duration : 00:02:02     Views : 132     By : rtvoranews1     Added : 06 June 2013

Salih Bajrami dhe Halil Bytyqi   Kënga e Oso Kukës-Vitin-1978-ingjizimin e ka Ba Hasan Kolludra Salih Bajrami dhe Halil Bytyqi Kënga e Oso Kukës-Vitin-1978-ingjizimin e ka Ba Hasan Kolludra


Duration : 00:29:01     Views : 2299     By : Rambo6stovner     Added : 21 May 2011

Droga Valbone - Kukes Droga Valbone - Kukes


Duration : 00:01:13     Views : 27     By : irasbieszczady     Added : 08 January 2014

Turistët dhe dasmat, kaos në trafikun rrugor në Kukës Turistët dhe dasmat, kaos në trafikun rrugor në Kukës
Vizitoni www.oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.

Duration : 00:01:38     Views : 220     By : rtvoranews1     Added : 21 August 2013

RRUGA KUKES KRUME ABCNews 26 Prill RRUGA KUKES KRUME ABCNews 26 Prill
ABCNews 26 Prill.

Duration : 00:01:33     Views : 1010     By : abcalbanian     Added : 26 April 2013

Albania 2013 - na drodze ze Shkoder do Kukes. Właśnie wyjechałem z z nad morza w góry. Albania 2013 - na drodze ze Shkoder do Kukes. Właśnie wyjechałem z z nad morza w góry.


Duration : 00:03:33     Views : 192     By : lewocz     Added : 15 June 2013

chemin de Kukes à Breki en Albanie le 18/07/2011 chemin de Kukes à Breki en Albanie le 18/07/2011
vidéo du chemin a prendre pour se rendre de Kukes situé au nord est de l'Albanie v...

Duration : 00:02:12     Views : 750     By : alexzyberaj     Added : 06 August 2011

Kukës, rrugët rurale mungesë e investimeve dhe ndërhyrjes Kukës, rrugët rurale mungesë e investimeve dhe ndërhyrjes


Duration : 00:01:51     Views : 168     By : rtvoranews1     Added : 04 January 2014

Kukës, banorët s Kukës, banorët s'paguajnë energjinë - Vizion Plus - News, Lajme
4 % e qytetarëve kuksianë i paguajnë faturat e energjisë elektrike të shpenzuar. P...

Duration : 00:01:33     Views : 140     By : VizionPlusAlbania     Added : 18 July 2013

PRIVATIZIMI I AUTOSTRADES DURRES KUKES PRIVATIZIMI I AUTOSTRADES DURRES KUKES
ABC NEWS LAJME.

Duration : 00:02:28     Views : 580     By : abcalbanian     Added : 17 December 2011

A1 Report - Kukes, buxhetoret qe s A1 Report - Kukes, buxhetoret qe s'paguajne energjine rrezikojne punen
KUKËS- Më shumë se 2 mijë punonjës të institucioneve shtetërore të qarkut të Kukës...

Duration : 00:01:18     Views : 48     By : shqiptarjatv     Added : 24 January 2014

rruga durres kukes morine rruga durres kukes morine


Duration : 00:03:06     Views : 537     By : ledifterra     Added : 31 October 2011

SH30 Kukes (Rruga e Kombit), 2011, ALBANIA SH30 Kukes (Rruga e Kombit), 2011, ALBANIA
SH30, Kukes, Albania.

Duration : 00:05:34     Views : 2061     By : trimkabashi     Added : 02 August 2011

Mrekullia e Shkallës s Mrekullia e Shkallës s'Keqe në Kukës
Shkalla e Keqe është një mrekulli e natyrës që ndodhet jo shumë larg fshatit Bicaj...

Duration : 00:03:11     Views : 641     By : erblinvukaj     Added : 17 December 2012

Road From Tirana To Kukes Road From Tirana To Kukes
Autostrada tirane kukes pjes a ne reps.

Duration : 00:03:24     Views : 473     By : trendafilspahiu     Added : 02 December 2011

Vllaznia merr një pike në Kukës - News, Lajme - Vizion Plus Vllaznia merr një pike në Kukës - News, Lajme - Vizion Plus
http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/Viz...

Duration : 00:01:24     Views : 96     By : VizionPlusAlbania     Added : 13 March 2014

Misteret e rrugës Durrës Kukës Misteret e rrugës Durrës Kukës
A duhet të kushtonte rruga e kombit mbi një miliard euro? Një investigim i program...

Duration : 00:10:32     Views : 2678     By : irexalbania     Added : 04 October 2009

Marlen Qelia - Aranit Kucana - Kenge Kushtuar Marlen Qelia - Aranit Kucana - Kenge Kushtuar '' Teqes Halveti Çaje '' Kukes ( Ponari Pnr )
Marlen Qelia - Aranit Kucana - Kenge Kushtuar '' Teqes Halveti Çaje '' Kukes ( Pon...

Duration : 00:04:04     Views : 301     By : ponaripnr     Added : 10 February 2014

VIZION PLUS - KUKES KANDIDATET AKUZA.wmv VIZION PLUS - KUKES KANDIDATET AKUZA.wmv


Duration : 00:01:21     Views : 147     By : kushtha     Added : 18 April 2011

23-vjetori i PD-së në Kukës, Basha: Rama agresiv pasi nuk mban dot premtime 23-vjetori i PD-së në Kukës, Basha: Rama agresiv pasi nuk mban dot premtime


Duration : 00:02:04     Views : 113     By : rtvoranews1     Added : 05 January 2014

Kukës, operacioni anti-kondrabandë, arrestohen 2 punonjës policie Kukës, operacioni anti-kondrabandë, arrestohen 2 punonjës policie


Duration : 00:01:44     Views : 69     By : rtvoranews1     Added : 27 December 2013

DHUNA NE KUKES,DISIPLINA MERR MASA TE FORTA PER VERIORET DHE SHENSOJIN DHUNA NE KUKES,DISIPLINA MERR MASA TE FORTA PER VERIORET DHE SHENSOJIN
7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv https://ww...

Duration : 00:01:06     Views : 110     By : TringNews7     Added : 11 December 2013

Rruga Kukes - Domje Rruga Kukes - Domje


Duration : 00:02:07     Views : 562     By : AlbLajme     Added : 14 October 2011

Berisha përuron nisjen e punimeve për lotin II të rrugës Durrës - Kukës - Shishtavec Berisha përuron nisjen e punimeve për lotin II të rrugës Durrës - Kukës - Shishtavec


Duration : 00:00:57     Views : 224     By : scantelevizion     Added : 11 May 2013
india everyday videos

About Us - Disclaimer - Privacy Policy - Contact Us - © Copyrights & Disclaimer. All Rights Reserved.
facebook   twitter