Filmy Filmy Bollywood Finance Sports Technology Andhra Tamilnadu Karnataka Kerala  
search
India Everyday Videos
         
india everyday videos

Krasniqi videos

Krasniqi videos
    Turn Off Safe Search

GOLD AG as syrin mos e tremb - Dr.Shefqet Krasniqi GOLD AG as syrin mos e tremb - Dr.Shefqet Krasniqi
Na ndiqni ne facebook https://www.facebook.com/FFejaISLAME.

Duration : 00:08:56     Views : 83035     By : newborn204     Added : 27 February 2014

Kallushanat 2 Naim Krasniqi & Vllezerit Mziu & Xeni   Viti Ri 2014 Polifonia Kallushanat 2 Naim Krasniqi & Vllezerit Mziu & Xeni Viti Ri 2014 Polifonia


Duration : 00:12:19     Views : 225694     By : qerkesis     Added : 04 January 2014

RAMADAN KRASNIQI - Nuk je me mu RAMADAN KRASNIQI - Nuk je me mu
Te nderuar miq,shikues dhe komentues!Duke dashur të mos ndërhyjme në pëlqimet dhe ...

Duration : 00:03:50     Views : 14308     By : 4gtWcEgQT4Z415rOp9TkXA     Added : 01 April 2014

[ 19.06.2014 ] Emisioni Rruga e ndriçuar me Dr. Shefqet Krasniqi [ 19.06.2014 ] Emisioni Rruga e ndriçuar me Dr. Shefqet Krasniqi
Ndalohet rreptësisht çdo ndërhyrje në videot e Hoxhës Dr. Shefqet Krasniqi, qoftë ...

Duration : 00:53:27     Views : 9689     By : krenariaofficial     Added : 20 June 2014

Ramadan Krasniqi   Trendafili Blu 2014 Ramadan Krasniqi Trendafili Blu 2014
Blerim Lipa - Copyright©

Duration : 00:04:44     Views : 63451     By : danifanpageofficial     Added : 24 November 2013

Albulena Krasniqi - Impossible | The Voice of Germany 2013 | Blind Audition Albulena Krasniqi - Impossible | The Voice of Germany 2013 | Blind Audition
Unmöglich, diese Frau gehen zu lassen! Albulena Krasniqi performt den Song Impossi...

Duration : 00:01:52     Views : 634425     By : VoiceOfGermanyTVOG     Added : 17 October 2013

Naim Krasniqi  Adelina Tahiri  Viti Ri 2013 Naim Krasniqi Adelina Tahiri Viti Ri 2013


Duration : 00:05:27     Views : 114203     By : zlXHKDWWNU-925qwOgJZIw     Added : 28 July 2013

Besimi Krasniqi & Kumrije Mustafa Besimi Krasniqi & Kumrije Mustafa
Facebook: https://www.facebook.com/ProduksioniARBONI Publisher: OnAir Music https:...

Duration : 00:04:11     Views : 60755     By : ProduksioniARBONI     Added : 13 December 2013

Ymerli Krasniqi Eli Elijana Tallava (OfficialVideo) 2014 Ymerli Krasniqi Eli Elijana Tallava (OfficialVideo) 2014
https://www.facebook.com/ymerlikrasniqi Singel: Eli Elijana Tallava 2014 Text : Da...

Duration : 00:03:20     Views : 125901     By : fatistyle24     Added : 02 October 2013

Shefqet Krasniqi 10.04.2014 - Tv MITROVICA Shefqet Krasniqi 10.04.2014 - Tv MITROVICA
Shefqet Krasniqi 10.04.2014 - Tv MITROVICA Shefqet Krasniqi 10.04.2014 - Tv MITROV...

Duration : 01:02:35     Views : 9517     By : kkHXciWYge-Cwj0YOTqcbA     Added : 11 April 2014

Sali dhe Feriz Krasniqi - Kang Dashnie te vjetra e te mira Sali dhe Feriz Krasniqi - Kang Dashnie te vjetra e te mira


Duration : 00:13:37     Views : 14566     By : h5sMvDMjLXPBcFrwWN1HNw     Added : 07 October 2013

Mhill Krasniqi -Per gurbet kete kange ja u knova Mhill Krasniqi -Per gurbet kete kange ja u knova
Faqja në FACEBOOK | http://www.facebook.com/produksioni.kola Publishing : Produksi...

Duration : 00:04:32     Views : 81844     By : ProduksioniKola     Added : 12 April 2013

Peralle me Tupan - Besnik Krasniqi, Bekim Marmullaku, Fadil Lepaja - 2014 Peralle me Tupan - Besnik Krasniqi, Bekim Marmullaku, Fadil Lepaja - 2014
Peralle me Tupan - Besnik Krasniqi, Bekim Marmullaku, Fadil Lepaja - 2014 ONLINE: ...

Duration : 01:59:41     Views : 25159     By : ValaMalaTV     Added : 02 June 2014

ROZANA RADI & RAMADAN KRASNIQI -  VALSI I TRADHETISE ( KENGA MAGJIKE 2010 ) ROZANA RADI & RAMADAN KRASNIQI - VALSI I TRADHETISE ( KENGA MAGJIKE 2010 )
KENGA MAGJIKE 2010 Publishing : Super Sonic Shpk All Rights Reserved (P) & (C) Sup...

Duration : 00:03:37     Views : 71553     By : STVPLAY     Added : 11 February 2013

Mhill Krasniqi -Kenge per rapsodet kosovar Mhill Krasniqi -Kenge per rapsodet kosovar
Faqja në FACEBOOK | http://www.facebook.com/produksioni.kola Publishing : Produksi...

Duration : 00:07:40     Views : 47916     By : ProduksioniKola     Added : 12 April 2013
india everyday videos

About Us - Disclaimer - Privacy Policy - Contact Us - © Copyrights & Disclaimer. All Rights Reserved.
facebook   twitter