Bollywood Finance Sports Technology Andhra Tamilnadu Karnataka Kerala  
search
India Everyday Videos
         
india everyday videos

Keshilltaret videos

Keshilltaret videos
    Turn Off Safe Search

VLLAZNIA, SITUATA PER SEZONIN E RI ANASHKALOHET NGA KESHILLTARET VLLAZNIA, SITUATA PER SEZONIN E RI ANASHKALOHET NGA KESHILLTARET


Duration : 00:01:35     Views : 218     By : starplustvshkoder     Added : 29 May 2014

GJERGJAN, KESHILLTARET KUNDERSHTOJNE REFORMEN TERRITORIALE GJERGJAN, KESHILLTARET KUNDERSHTOJNE REFORMEN TERRITORIALE


Duration : 00:02:27     Views : 34     By : eXSAnKbpLrp5I8ETn5dfog     Added : 19 September 2014

Vendimi  i  kryebashkiakut  per  QKF  reagojne  keshilltaret Vendimi i kryebashkiakut per QKF reagojne keshilltaret


Duration : 00:02:08     Views : 174     By : mqVXrcGidqPK2dMbAtBV2g     Added : 29 March 2014

Keshilltaret vendore braktisin Idrizin, i bashkohen Aleances Popullore Keshilltaret vendore braktisin Idrizin, i bashkohen Aleances Popullore


Duration : 00:05:10     Views : 274     By : LevizjaCame     Added : 24 April 2013

VOX POP KESHILLTARET VOX POP KESHILLTARET
Tema : A mendoni se keshilltarët kujdesen për problematikat e qytetarëve të Shkodr...

Duration : 00:02:23     Views : 30     By : starplustvshkoder     Added : 22 July 2014

NDAHEN ÇERTIFIKATAT PER KESHILLTARET E RI NE KOMUNEN E TETOVES NDAHEN ÇERTIFIKATAT PER KESHILLTARET E RI NE KOMUNEN E TETOVES
TV ART TETOVE 2013.

Duration : 00:02:06     Views : 148     By : ArttelevisionTetov     Added : 03 April 2013

USAID KURS ORIENTIMI PER KESHILLTARET USAID KURS ORIENTIMI PER KESHILLTARET
USAID KURS ORIENTIMI PER KESHILLTARET.

Duration : 00:05:37     Views : 13     By : y7cmlbZehhDmY8Scqmy4fA     Added : 09 April 2013

KB VLLAZNIA KESHILLTARET KB VLLAZNIA KESHILLTARET


Duration : 00:05:21     Views : 10     By : starplustvshkoder     Added : 02 February 2014

Elbasan, USAID trajnon keshilltaret e bashkise Elbasan, USAID trajnon keshilltaret e bashkise
Vizitoni www.oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.

Duration : 00:01:16     Views : 31     By : rtvoranews1     Added : 10 April 2013

NGERÇI NE BUXHETIN E TIRANES KESHILLTARET E MAJTE DUAN KONSULTIM PERPARA VOTIMIT LAJM NGERÇI NE BUXHETIN E TIRANES KESHILLTARET E MAJTE DUAN KONSULTIM PERPARA VOTIMIT LAJM
7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv https://ww...

Duration : 00:01:37     Views : 10     By : TringNews7     Added : 28 December 2013

KESHILLTARET SOCIALISTE-PADISIN LULZIM BASHEN PER SHKELJE NE MILIONA EURO KESHILLTARET SOCIALISTE-PADISIN LULZIM BASHEN PER SHKELJE NE MILIONA EURO


Duration : 00:02:22     Views : 20     By : KANALI7TRING     Added : 31 October 2011

KESHILLTARET E MAJTE.mpg KESHILLTARET E MAJTE.mpg
Vizitoni www.oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.

Duration : 00:01:32     Views : 23     By : rtvoranews1     Added : 28 July 2012

KESHILLTARET E MAJTE-AKUZOJNE BASHEN PER FAVORIZIM TE FAMILJAREVE TE TIJ KESHILLTARET E MAJTE-AKUZOJNE BASHEN PER FAVORIZIM TE FAMILJAREVE TE TIJ


Duration : 00:01:19     Views : 20     By : KANALI7TRING     Added : 01 December 2011

Pushimet nga puna ne Bashki-Keshilltaret e majte protestojne,vazhdon grabitja Pushimet nga puna ne Bashki-Keshilltaret e majte protestojne,vazhdon grabitja


Duration : 00:01:53     Views : 47     By : KANALI7TRING     Added : 04 September 2011

PATOSI KESHILLTARET  E DJATHTE  NUK NJOHIN VENDIMET E GJYQESORIT. PATOSI KESHILLTARET E DJATHTE NUK NJOHIN VENDIMET E GJYQESORIT.


Duration : 00:02:40     Views : 27     By : RtvJug     Added : 11 April 2012
india everyday videos