Bollywood Finance Sports Technology Andhra Tamilnadu Karnataka Kerala  
search
India Everyday Videos
         
india everyday videos

Kenge Labe videos

Kenge Labe videos
    Turn Off Safe Search

Kenge labe Tragjedia e otrantos 28 mars 97-08 11 vjet Kenge labe Tragjedia e otrantos 28 mars 97-08 11 vjet


Duration : 00:04:28     Views : 18447     By : zafirgomari     Added : 10 January 2009

KENGE LABE. VELLAZERIMI  - ME TY KENGE U DASHUROVA ♥♥♥ by aniluani KENGE LABE. VELLAZERIMI - ME TY KENGE U DASHUROVA ♥♥♥ by aniluani


Duration : 00:04:05     Views : 461     By : aniluani1     Added : 26 July 2011

Kenge urimi ne nje dasem Nga grupi Kaon Kenge urimi ne nje dasem Nga grupi Kaon


Duration : 00:05:46     Views : 921     By : labeiso     Added : 10 March 2012

KENGE LABE-GRUPI FLLAD  LABERIE-I KTHENI SYTE NGA NENA KENGE LABE-GRUPI FLLAD LABERIE-I KTHENI SYTE NGA NENA
A SONG COMPOSED BY PIRO LATIFI, AS PERFORMED BY ELENI HOXHAJ AND PETRIT HAMZAJ.

Duration : 00:03:47     Views : 4925     By : vangjelako     Added : 19 December 2009

Këngë labe-Ta dije o mik ta dije-Himara Këngë labe-Ta dije o mik ta dije-Himara
Këngë labe kënduar nga grupi Himarës.

Duration : 00:03:43     Views : 477     By : Labiateist     Added : 20 October 2011

Kenge Labe nga Gr.Polifonik:ZERI TREBESHINES Kenge Labe nga Gr.Polifonik:ZERI TREBESHINES
Ne mbajtjen e premtimit per t`ju sjelle atmosferen e kengeve te albumit me te ri t...

Duration : 00:03:33     Views : 150     By : kengelabe     Added : 08 April 2014

Kenge Labe Kenge Labe
Sote me dt.09.10.2010 Shoqata Kul.Art."SHTEPIA E POLIFONISE"me Grupin e saj "BILBI...

Duration : 00:01:56     Views : 10541     By : kengelabe     Added : 09 October 2010

Golik Jaupi -Kenge Labe. + (Cili je ti more burre) Golik Jaupi -Kenge Labe. + (Cili je ti more burre)
I madhi Golik Jaupi ngre te gjithe sallen ne kembe.

Duration : 00:01:49     Views : 145     By : LilProofMusic     Added : 23 November 2013

Jehona Labe   Ballkani zemer Evrope Jehona Labe Ballkani zemer Evrope
Kenge labe nga grupi polifonik "Jehona Labe"

Duration : 00:02:12     Views : 2009     By : 6we7Q9NLbgDohSFvLrcHww     Added : 23 May 2012

KENGE LABE-GRUPI FLLAD LABERIE-TE JEME COBANE KENGE LABE-GRUPI FLLAD LABERIE-TE JEME COBANE
A SONG COMPOSED BY PIRO LATIFI,AS PERFORMED BY FATMIR HOXHAJ.

Duration : 00:03:16     Views : 3406     By : vangjelako     Added : 26 November 2009

Kenge Labe Do filloj duke menduar NEW Kenge Labe Do filloj duke menduar NEW


Duration : 00:01:42     Views : 134     By : xVOevw4WgYHCBabP4K8FXg     Added : 21 September 2012

VENDIM NURAJ Mesapliku.Grupi:BURON KENGA LABE VENDIM NURAJ Mesapliku.Grupi:BURON KENGA LABE
Kenge per VENDIM NURAJ nga Mesapliku i Vlores per njeriun e mire qe fatkeqesisht u...

Duration : 00:04:14     Views : 5690     By : karaburuni1     Added : 13 January 2013

Jehona Labe - çke moj labe çke Jehona Labe - çke moj labe çke
Kenge Labe E ç'ke moj labe ç'ke, qe me vret me supe, s'je ajo qe je, s'je ajo qe d...

Duration : 00:04:28     Views : 27412     By : dukatasi     Added : 13 May 2011

Kenge labe per Fierin Kenge labe per Fierin
Tonc Kilica, Fier, Myzeqe.

Duration : 00:03:40     Views : 6947     By : loshilikes     Added : 26 June 2012

gjeshnikoshi  ( kenge labe ) gjeshnikoshi ( kenge labe )
http://www.facebook.com/pages/Golemi/75934092723?v=app_2392950137#!/pages/Golemi/7...

Duration : 00:03:23     Views : 26820     By : arber198     Added : 09 July 2010

Laberias song(Kenge Labe):Kemi ngelur ne taban Laberias song(Kenge Labe):Kemi ngelur ne taban
Kenge polifonike:Kenget e tabanit,nga grupi: "Jehona Shqiptare"me qender ne Tirane...

Duration : 00:02:05     Views : 9034     By : kengelabe     Added : 30 March 2008

KENGE LABE-GRUPI FLLAD LABERIE-DO PRESE MIKEN QE UNE DUA KENGE LABE-GRUPI FLLAD LABERIE-DO PRESE MIKEN QE UNE DUA
A SONG COMPOSED BY PIRO LATIFI, AS PERFORMED BY FATMIR HOXHAJ AND ELENI HOXHAJ.

Duration : 00:02:42     Views : 7090     By : vangjelako     Added : 26 November 2009

Kenge per Cercizin Kenge per Cercizin
Teksti.Zaho Balili Kendon. Grupi Ergjeria Zaho Balili, u lind në tetor të vitit 19...

Duration : 00:02:47     Views : 276     By : tepelensi     Added : 16 March 2014

gjemit detin arrine - kenge labe gjemit detin arrine - kenge labe
kenge labe , vlora, vlonjate, vlore, shqiperia, shqip , albania, albanian.

Duration : 00:02:46     Views : 7038     By : Vlonjat24     Added : 30 March 2008

Nje perle e kenges labe Nje perle e kenges labe
Vetem ne kete gjuhe, kenga labe merr jete. Boll na e shpifet me gjuhen greke, ne k...

Duration : 00:03:47     Views : 357     By : 6cZbZ1DpDps8OhHjgLQCTg     Added : 16 November 2012

KENGE LABE: GRUPI  LOT KURBETI NE PETRA  2010.AVI KENGE LABE: GRUPI LOT KURBETI NE PETRA 2010.AVI
REGJISTRIM AMATOR I GRUPIT POLIFONIK LAB "LOT KURBETI" NE KONCERTIN E KENGES POLIF...

Duration : 00:07:22     Views : 4279     By : ksenitemenos78     Added : 14 July 2010

Këngë labe kushtuar Heroit dhe Atdhetarit Avni Rustemi... Këngë labe kushtuar Heroit dhe Atdhetarit Avni Rustemi...
inçizimi i këngës në Radio Tirana 1998. Grupi i të rinjve Gjirokastër, marrës - Ar...

Duration : 00:04:38     Views : 6535     By : sotolestele     Added : 10 February 2013

Jehona Labe   Çke moj labe çke Jehona Labe Çke moj labe çke
Kenge labe nga grupi polifonik "Jehona Labe"

Duration : 00:04:27     Views : 2037     By : 6we7Q9NLbgDohSFvLrcHww     Added : 23 May 2012

Këngë Labe - Bëra dasëm, tunda fshanë Këngë Labe - Bëra dasëm, tunda fshanë
Teksti i këngës: Vjehrra: Bëra moj dasëm, tunda fshanë lumja unë ç'nuse kam marrë ...

Duration : 00:03:08     Views : 4909     By : Bato876     Added : 15 March 2010

Polifonia Labe e Gr.ZERI TREBESHINES:ne kengen:Djaleri te pergjerohem Polifonia Labe e Gr.ZERI TREBESHINES:ne kengen:Djaleri te pergjerohem
Kenge Labe nga Gr.polifonik:"ZERI TREBESHINES"Djaleri te pergjerohem"grup i krijua...

Duration : 00:04:17     Views : 73     By : kengelabe     Added : 16 April 2014

Kenge labe familja Dervishi 2 Kenge labe familja Dervishi 2
Marres Hetem Dervishi kthys Tahir Dura iso Landi Dasho Agim Bujar Gazi Shpetimi . ...

Duration : 00:03:07     Views : 385     By : syX7gQqkadT9UhyYWvvVkw     Added : 22 August 2012

Kenge Labe(Laberias Song):E QUAJNE DHE AFTESI Kenge Labe(Laberias Song):E QUAJNE DHE AFTESI
Kenge polifonike e kenduar ne 10 -vjeorin e Shoqates Kul.Art.POLIFONIA SHQIPTARE(D...

Duration : 00:02:43     Views : 2035     By : kengelabe     Added : 04 April 2009

Dajlan Shehaj ,Kenge labe  Mallakastra Dajlan Shehaj ,Kenge labe Mallakastra
kenge nga Dajlan Shehaj , mallakaster.

Duration : 00:02:34     Views : 936     By : armidj     Added : 19 May 2013

Këngë Labe.  Vëllazërimi - Labëri Lezeti Vëndit Këngë Labe. Vëllazërimi - Labëri Lezeti Vëndit
Grupi Polifonik Labë në Athinë Vëllazërimi - Labëri Lezeti Vëndit http://vellazeri...

Duration : 00:03:35     Views : 4953     By : toni3119     Added : 06 January 2012

Jehona Labe - Hena une dhe ti Jehona Labe - Hena une dhe ti
Kenge labe nga grupi polifonik "Jehona Labe"

Duration : 00:02:20     Views : 4430     By : 6we7Q9NLbgDohSFvLrcHww     Added : 23 May 2012
india everyday videos

About Us - Disclaimer - Privacy Policy - Contact Us - © Copyrights & Disclaimer. All Rights Reserved.
facebook   twitter